Ev Temizliği

Evimiz ailemizle birlikte yaşadığımız, çocuklarımızı büyüttüğümüz hayatımızı geçirdiğimiz yuvamızdır. Biliyoruz ki buranın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Son yıllarda birçok kişi ev temizliği için yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçidir. Bir yandan günümüz şartlarında ailedeki yetişkin bireylerin tamamının çalışma hayatında olması, bir yandan günlük hayatın stresleri, bir yandan evde çocuk varsa çocuk bakımı ev temizliğine yeterince vakit ayrılmasına engel olmaktadır.

Bursa Elizan Temizlik Şirketi olarak, her türlü ev ve villa temizliğinde, inşaat sonrası ev temizliğinde, periyodik ev temizliklerinde (haftalık ya da aylık) sektörün en güçlü ve tecrübeli firmasıyız.

Bursa Elizan Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ev temizliği konusunda üstün başarı göstermekteyiz.

Biliyoruz ki ev temizliğinde hijyen en üst düzeyde tutulmalıdır. Biz Bursa temizlik şirketleri arasında en tecrübeli firmalardan biri olarak temizlik öncesi, temizlik esnasında ve temizlik sonrasında kontrol listeleri ile iş ve işlemleri en başından sonuçlanana kadar kontrol altında tutmaktayız.

Biliyoruz ki herkes ev temizliğinde kendi yöntemlerince bir şeyler yapmaktadır. Ancak önemli olan ev temizliğinde ve bütün temizliklerde doğru olanı yapmaktır. Hangi malzemenin nerede ve hangi oranda kullanılacağını bilmektir.

Temizlik işlemi esnasında halıları kaldırıp, mobilya ve eşyaları çekiyoruz. Tüm yüzeylerin en ince ayrıntısına kadar temizlenmesine dikkat ediyoruz. Mobilyaların tozunun alınmasına, koltukların silinmesine özen gösteriyoruz. Lavaboların, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesine ayrı bir önem veriyoruz.

Ev temizliği sırasında eşyalara zarar verilmemesine çok dikkat ediyoruz. Temizlik esnasında evinizdeki eşyaların durumuna göre temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Malzemelerimizin doğal ve evinizde alerjik bir duruma neden olmamasına dikkat ediyoruz.

Oda ve Salon Temizliği
Halıların, koltukların süpürülmesi
Parkelerin tozunun alınması ve paspas yapılması
Mobilyaların tozunun alınması
Duvarların tozunun alınması
Kapıların silinmesi
Avize, lamba ve prizlerin temizliği
Camların silinmesi
Mutfak Temizliği
Zeminin temizlenmesi ve paspas çekilmesi
Dolapların temizliği
Beyaz eşyaların dış temizliği
Aspiratör ve fırının temizliği
Banyo ve Tuvalet Temizliği
Tuvalet, duşakabin, küvet ve lavaboların temizlenmesi
Banyo dolaplarının silinmesi
Banyo duvarlarının ve fayansların silinmesi

Bursa Elizan Temizlik Şirketi Olarak ev temizliğinde yapılan bazı yanlışlar konusunda da müşterilerimizi uyarmak istiyoruz:

Hizmet alınan firmanın çalıştırdığı personelin işinin ehli olmaması.
Personelin iş güvenliğinin olmaması.
Kullanılan malzemelerin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre olmaması.
Kullanılması sakıncalı olan kimyasalların kullanılması.
Aceleyle ,araştırmadan sektörde tecrübesi olmayan firmalardan hizmet alınmasını önermiyoruz. Sırf biraz daha ekonomik diye alınan hizmetin ev temizliğinde sağlıklı sonuçlar getirmediğini biliyoruz.

× WhatsApp İletişim